Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kernel Power - zamrznutí počítače

Dobrý den, jelikož už jsem opravdu zoufalý prosím o pomoc.

Před rokem jsem si koupil nový počítač [nebyl jeden z nejlevnějších] a hned po pár dnech používání mi začal zamrzat a nebo se sám od sebe restartovat. Zjistil jsem že chyba se vždy ukazuje pod názvem Kernel Power v Prohlížeči Událostí.

Jak už jsem řekl počítač zamrzává jak se mu zachce.. někdy 1 týdně někdy zase 3x denně a je jedno jakou činnost dělám mohu být na internetu hrát hru či ho nechat v klidu a stejně se kousne.

Myslel jsem že je chyba v počítači ale bohužel když jsem ho dal reklamovat nic nenašli - aktualizovali ovladače dělali různé testy a nic se neprojevilo = odmítly reklamaci.

Už jsem zkoušel asi všechno - UPS záložní zdroj, zásuvku s proti-přepěťovou ochranou, vyměnil jsem vybavení jestli to není nějak závadné (sluchátka, myš, klávesnici), memtest86 nic nenašel, měnil jsem i možnosti napájení, elektrika je stabilní, přeinstaloval jsem i Windows, zkoušel jsem ho dát příteli co umí s počítačema [též nic nenašel] atd.

Dokonce si myslím že jsem na jeho opravě utratil víc než za počítač samotný... :-|

Prosím je zde někdo kdo ví co by mohlo pomoci ?

ten krám jen zamrzne a restartuje se? ani přitom nehodí modrou obrazovku?
pak je to hardware, ani ne chyba ovladačů (ty by se objevily ve výpisu bsod).
pravděpodobně chyba základní desky, třeba studený spoj. ale může to být grafika. zamrznutí může způsobovat i nekvalitní kontakt některého z konektorů zdroje (ten se dá třeba od kolegů pučit).