Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení mp3 přehrávače k PC

Ahoj,prosím o radu s následujícím problémem.Koupil jsem nový MP3 přehrávač.Připojil ho v práci k počítači-fungoval.Potom jsem chtěl kopírovat z jiného mp3 přehrávače do svého.To jsem chtěl udělat následujícím způsobem-jeden(ten z kterého jsem chtěl kopírovat)jsem vložil do 1 usb zdířky-druhý(můj nový)jsem vložil do druhé usb zdířky.Několikrát jsem zkoušel kopírovat,několikrát jsem je odpojil a vyměnil mezi sebou.Nic jsem nenakopíroval a ještě mi ten můj teď nejde připojit.Vložim do USB přehrávač se zapne hlásí spojení ready-na počítači se jen objeví ikona na bezpečné odpojení,ale přehrávač v nabídce není,prostě je jako nepřipojený.Druhý přehrávač funguje.Poradí někdo co s tím?Předem děkuji

Jo normálně to fungovalo....Když jdu na jiný počítač,tak to taky funguje.Horší,že jsem to už zkoušl i na počítači kolegy(úplně stejný sáhodlouhý postup viz.původní otázka)a nejde to pustit ani u něho.Ale když jdu na počítač jinam,tak normálně funguje

jsou oba ty prehravace uplne stejne? Podporuji bez potizi Mass Storage? Nektere kramy od SanDisku napr. podporuji Mass storage az pote, co se nainstaluje MediaPlayer 10 (coz podle me neni pak Mass storage ani omylem, ale vyrobce to tak tvrdi...)

Objevuje se jako velkokapacitní USB,chybu ,konflikty to nehlásí,hlásí zařízení funguje správně.Takže MP3 hlásí připojení ready,ve správci se mi po připojení objeví,funguje správně,naskakuje ikona na bezpečné odpojení,jenom vlastní mp3-předtím se hlásilo jako disk E ,nikde!

Vzhledem k tomu že problem se vyskytuje v práci, tak to tipuji na nevhodně namapovaný síťový disk. Pomoc bývá jednoduchá. Místo disků E, F, G si namapuj síťové disky na vyšší písmena třeba K, L, M.
(možná bude třeba pak změnit špatně udělané zástupce programů spouštěných z síťových disků)

Hm.Tak tomu už nerozumím,to budu muset počkat až přijede někdo z firmy,která se stará o počítače.Není to jen nějaká prkotina v nastavení-normálně to fungovalo,nepřepne se jen něco ,třeba ty řadiče....??

máš písmena ze začátku abecedy, která windows přiděluje i usb diskům, zaplácané cd/dvd a síťovými disky.
se síťovými disky zřejmě nic neuděláš, ale cd si přesuň jinam.
pro win xp: tento pc - pravým myšem spravovat - správa disků - pravým myšem na cd - změnit písmeno - dej o: nebo x: nebo co se ti líbí
předpokládá to admošská práva
pak už by se ti nemělo písmeno usb s ničím hádat a uvidíš ho. v tom samém správci můžeš pak změnit i písmeno pro usb disk třeba na u: - ale bude to platit jen pro tento usb krám