Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení mp3 přehrávače k PC

Ahoj,prosím o radu s následujícím problémem.Koupil jsem nový MP3 přehrávač.Připojil ho v práci k počítači-fungoval.Potom jsem chtěl kopírovat z jiného mp3 přehrávače do svého.To jsem chtěl udělat následujícím způsobem-jeden(ten z kterého jsem chtěl kopírovat)jsem vložil do 1 usb zdířky-druhý(můj nový)jsem vložil do druhé usb zdířky.Několikrát jsem zkoušel kopírovat,několikrát jsem je odpojil a vyměnil mezi sebou.Nic jsem nenakopíroval a ještě mi ten můj teď nejde připojit.Vložim do USB přehrávač se zapne hlásí spojení ready-na počítači se jen objeví ikona na bezpečné odpojení,ale přehrávač v nabídce není,prostě je jako nepřipojený.Druhý přehrávač funguje.Poradí někdo co s tím?Předem děkuji

Vzhledem k tomu že problem se vyskytuje v práci, tak to tipuji na nevhodně namapovaný síťový disk. Pomoc bývá jednoduchá. Místo disků E, F, G si namapuj síťové disky na vyšší písmena třeba K, L, M.
(možná bude třeba pak změnit špatně udělané zástupce programů spouštěných z síťových disků)

Hm.Tak tomu už nerozumím,to budu muset počkat až přijede někdo z firmy,která se stará o počítače.Není to jen nějaká prkotina v nastavení-normálně to fungovalo,nepřepne se jen něco ,třeba ty řadiče....??

máš písmena ze začátku abecedy, která windows přiděluje i usb diskům, zaplácané cd/dvd a síťovými disky.
se síťovými disky zřejmě nic neuděláš, ale cd si přesuň jinam.
pro win xp: tento pc - pravým myšem spravovat - správa disků - pravým myšem na cd - změnit písmeno - dej o: nebo x: nebo co se ti líbí
předpokládá to admošská práva
pak už by se ti nemělo písmeno usb s ničím hádat a uvidíš ho. v tom samém správci můžeš pak změnit i písmeno pro usb disk třeba na u: - ale bude to platit jen pro tento usb krám