Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FPS

Dobrý den,
včera táta přinesl domů nový počítač.
Nainstaloval jsem tam zatím pouze FarCry 4 a když hraju má to něajkých 10 - 15 FPS, když tam běží nějaké video tak okolo 200 FPS.
Nevím co s tím je prakticky nový, má Intelcore i7, grafárnu za 9tisíc, po součtu je to herní počítač asi za 30 000-33 000 Kč.
Jsou tam stáhnuté nejnovější aktualizace atd. a ten FarCry je už teď na nejnižších detailech... prosím o pomoc.
Předem děkuji za všechny smysluplné odpovědi.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Nový?! A která revize PCB je ta šuntovní deska?!
"...zdroj od Green Power - 500W až 550..." To může být nejen Fortron, ale i Akasa, kde jsou slova: "Green Power" použita v typovém značení, stejně tak GK - Gainward také vyrábí více GK s daným GPU. A to další jsou také nulové informace, jen jedno,ta sestava je mimo GPU z výprodejových komponent.

Předem děkuji za všechny smysluplné odpovědi.

Když nejsou smysluplné informace, nebudou možné odpovědi, mimo jediné: "Odneste si to k prodejci a reklamujte."
Pozn.: Za => 30 táců se dá sestavit lepší zapařovací sestava.