Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB2 alebo USB3

Dobrý večer chcel by som sa opýtať,kúpil som novú skriňu na pc.aj z usb3 vstupom lenže nejako som zabudol že moja doska ten vstup nemá. gigabyte ga p55 us3l Nedal by sa ten usb3 nejako napojiť do portu usb2 cez nejakú redukciu za odpovede dík.

Len chcem informovať kúpil som túto kartu AXAGO PCEU-232R musel som ju dať do druhého PCIe x16 na grafiku v tom malom PCIe x1 na vrchu dosky to nešlo a ešte som musel stiahnuť ovládače zo stránky výrobcu,ale majú ich tam prehľadne takže už šľape ako má.

Dobrý večer už pred časom som sa pýtal ako na usb3 dostal som túto odpoveď.https://www.alza.cz/axago-pceu-232r-d1635026.htm?c atid=18842838.Namontoval stiahol ovládač a všetko klapalo až dnes napojím HDD a nič a ani nič iné.Tak som skúsil preinštalovať ovládač,ale neúspešne vypísalo toto, prikladám foto postupne dám ok a skončí to neúspechom.