Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplatí sa 144Hz monitor?

Ahoj, oplatí sa 144Hz monitor, alebo stačí 60Hz? Je tam veľký rozdiel? Ďakujem.
Změna tupého předmětu, původně: Monitor
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Neveril jsem, ale ted mam monitor 144hz a g-sync doma, a v zivote uz domu nechci monitor bez techto funkci. Rozdil je obrovsky. Vse plynule, i pohyb ve windows, rolovani, pohyb mysi a zreba i ve photoshopu zvetsovani a pohyb fotek. Diky g-sync se ve hrach obraz nerozpadava a netrha. Fakt je to obrovsky krok vpred. Ano, uznavam mam display TN, neni IPS ani VA, ale da se dokalibrovat.