Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PROGRAM NA ÚPRAVU FILMŮ + vložení titulků

Zdravím, neznáte nějaký dobrý free prográmek na úpravu filmů (Avi) s možností přidávání titulků do filmu napevno. Často si do filmu potřebuju přidat titulky, tak abych je tam připojil napevno, protože na TV se to s něma nepřehraje. dík

To jsem samozřejmě zkoušel a mnoho těch programů co mi Gouglí vyhodil stálo za prd. Proto se ptám tady. Tím za prd myslím, že jeden program vůbec nefunguje, druhej je zase dobrej, ale zase u titulků neumí háčky, tak fakt nevím.

Záleží, jak "napevno" je tam chceš narvat. Buď jako samostatný (vypínatelný) stream - pak programem DeVeDe, kde jako vypínatelný (nebo volitelný) stream lze nastavit.
Nebo napevno napevnou. Jako třeba nějaké vysvětlující texty - pak programem Kdenlive.