Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB nezapina

Zdravím , potreboval by som poradiť ohľadom notebooku Acer aspire 6530 proste žiadne známky života stále vypnutý A nejde zapnúť do prázdna mackam furt spinac. Notebook mi robil to isté a V servise povedali že zlá základná doska tak sa kúpila nová A dala sa tam ale stále to isté robí potreboval by som pomoc pretože som S toho už fakt na nervy neviem kde je chyba vôbec.. ďakujem
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

V servise povedali že zlá základná doska tak sa kúpila nová A dala sa tam ale stále to isté robí potreboval by som pomoc

No ja by som v prvom rade isiel naspat do servisu a reklamoval cely servisny zakrok. Alebo ti je jedno, ze si vyhodil peniaze za novu MB len tak? Zaujimave.

V "malebnej" vieske stále platia zákony pre tvoj servis. Tj.6-mesiacov platí záruka na vymenený komponent a prácu s tým vykonanú.Clara pacta boni amici.

Predpokladám, že oprava mašiny bola vykonaná v eštébáckom, boľševickom bordel-hnoji vládnucich komunistických mafiánov megazlodejov a ich debilných panghartov, ochraňovaných pred zákonným kriminálom justičnou talármafiou SR, nazvanom ako mľadá, ľudovodemokratická Sľovenská republika s málovýkonnou ekonomikou.

zdravim opravujem tuto istu zakladnu dosku ak ju mas este von z pc tak by som potreboval vediet názov diody na doske je oznacena kodom pd13 ale neviem sa k tomu nikde dohladat a ani som nevedel s nej precitat napis pretoze vybuchla dakujem za odpoved

OT
Ja sa ťa spýtam, prečo si sa znova pýtal po hodine to isté?
1669579-ntb-nezapina
Alebo si myslíš - čím viac otázok, tým rýchlejšia odpoveď?

K problému - treba zistiť, čo ten acer nemá samostatný blok napájania a regulácie (niektoré notebooky to na doske nemajú, ale majú to blízko konektora pre nabíjačku.
Pretože mi to logicky z popisu navodzuje - aj po výmene dosky sa prejavuje rovnaká chyba - chyba napájania.