Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB nezapina

Zdravím , potreboval by som poradiť ohľadom notebooku Acer aspire 6530 proste žiadne známky života stále vypnutý A nejde zapnúť do prázdna mackam furt spinac. Notebook mi robil to isté a V servise povedali že zlá základná doska tak sa kúpila nová A dala sa tam ale stále to isté robí potreboval by som pomoc pretože som S toho už fakt na nervy neviem kde je chyba vôbec.. ďakujem
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

V servise povedali že zlá základná doska tak sa kúpila nová A dala sa tam ale stále to isté robí potreboval by som pomoc

No ja by som v prvom rade isiel naspat do servisu a reklamoval cely servisny zakrok. Alebo ti je jedno, ze si vyhodil peniaze za novu MB len tak? Zaujimave.

zdravim opravujem tuto istu zakladnu dosku ak ju mas este von z pc tak by som potreboval vediet názov diody na doske je oznacena kodom pd13 ale neviem sa k tomu nikde dohladat a ani som nevedel s nej precitat napis pretoze vybuchla dakujem za odpoved