Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení komentářů

Bylo by dobré zavést hodnocení komentářů, pokud tedy není snahou provozovatele fora tady lidi, kteří navíc mohou mít reklamu vyblokovanou adblockem co nejdéle udržet.

Prostě dotazy a odpovědi o ničem jen zdržují a otravují, dokonce se to tu kvůli tomu může zbytečně pohádat a ve výsledku komentáře s vysokým hodnocením mohou sloužit při vyhledávání.

Každé hodnocení je z principu založeno na subjektivním dojmu toho kterého soudruha.
Tento web je přístupný především úplným laikům, kteří věří, že "na internetu je všechno".

Něketré dotazy ale evokují dojem provokace a očekává se bohatá žeň reakcí - vlákno potom má obrovské množství příspěvků.
Taková vlákna adminům "nevadí". Naopak, dojde-li k věcně střízlivé diskuzi, stává se, že je téma zamčeno. Takže nějaká forma hodnocení zde funguje. Jen je to nějak anonymní a zamykající se nasnaží ani naznačit, proč to zamknul...

na př. http://pc.poradna.net/q/view/1671359-jmenovite-nap eti
Některé dotazy, jak by byly šity na flame nebo dlouhé tlachání o ničem. Nechtěj po mě, abych prolézal fórum a hledal takto zamčená vlákna? Nejsem tu dlouho, snad dva roky. Ale těch případů bylo povícero.
Jednu dobu jsem toto fórum úplně vzdal. Zůstávám jen proto, že existuje pár obětavců, kteří užitečně poradí a hlavně dávají relevantní odkazy. A mají železné nervy, angažovat se i ve vyloženě superlaických dotazech.

Tvrdíš toto:

zamykající se nasnaží ani naznačit, proč to zamknul...

V tom dotazu, co jsi uvedl jako příklad, je uvedeno:

dotaz nesouvisí s Poradnou. (touchwood)

Podle mě je to v pořádku.

Nechci po tobě, abys prolézal Poradnu, ale když někoho nařkneš, měl bys to také nějak konkrétně doložit. Jinak nelze zajistit (případnou) nápravu.

Chodí sem různí lidé, někteří mají trpělivosti více, někteří méně, úplné provokatéry a škůdce se snažíme eliminovat. Ne vždy se to daří, ale snahu nám nikdo upřít nemůže (narozdíl od jiných fór, která nikdo nemoderuje a může tam kdokoliv exhibovat). Nechci, aby to vyznělo jako sebechvála, ale celkově myslím patří tato Poradna k lepšímu průměru.

Ohrádku jsem doposavád neznal. Ale, když už je zmíněna - tak proč tam nebylo téma přesměrováno adminem, to se jeví jako lepší, než to jen zamknout.

P.S.
Očekával bych informaci o zamčení na konci vlákna. Kdo otevírá diskuzi kliknutím na poslední příspěvek, se k informaci o zamčení musí vracet za úplný začátek.

Máte převahu. A prosím, nemařte svou energii na to, abyste ze mě dělali blba.
Občas kliknu na "zamčená" vlákna jen pro informaci, co že v nic bylo závadného.

Upřesňuji pro aktivisty, že jsem poukázal na zamčení vlákna, kde to nebylo nějak axaktně nutné...

Když se začne hodnotit,tak to tu pak bude samý troll a provokatér,co sem začne psát kvanta vyložených blbostí.Oni se totiž takovíto exoti ukájí i tím,že mají nejvíc mínusů a tím,co nasrali lidí.Něco podobného bylo na Novinkách na Seznamu,kde nahoře ukazovali Top+ a Top- příspěvek a tihle blbci měli radost,že tam jsou,i když jako mínusáci a prudili ještě víc pro další mínus body.Takže to tam už zrušili úplně,pak vrátili hodnocení,ale už jen k příspěvkům a nedá se hned najít,kdo je nejchytřejší a kdo nejblbější.
A když už nějaká hodnocení,tak jen pro registrované uživatele bez anonymního přihlášení.Ostatní neregistrovaní by nesměli hodnotit ani být hodnoceni.Ale to pak budou zase vyskakovat,že to je diskriminace a Poradna si hodnotí jen sama sebe.
Takže jsem taky pro to nehodnotit nic.
A člověka mnohem víc potěší,když něco poradí,co opravdu pomohlo a pak od tazatele dostane v odpovědi prosté Děkuji!!! Lepší než +50 bodů.

pak od tazatele dostane v odpovědi prosté Děkuji!!! Lepší než +50 bodů.

Bingo! Celou dobu se tu hádáme o odpovědích a kvalitách jejích tvůrců a přitom zásadní je sám tazatel. Bohužel, velká část z nich napíše pouze dotaz a už se neozve (holt odpověď nebyla tak přímá a jednoduchá, jak si přál).

To máš pravdu,nečekám nikdy nějaký vděk,ale spíš mě zajímá,když už se s tím zdržuji,googluji a odepisuji,jak to tazatel vyřešil a jestli rada pomohla.Většinou to ale dopadne tak,že to pomůže,ale už je mu zatěžko se ozvat.A pak je tu jen plno dalších příspěvků,kde se hádáme a urážíme jen mezi sebou a on už to stejně ani nečte.

Problém je v tom, že si tazatelé neuvědomují, že my "otcové zakladatelé" a vlastníci Poradny z toho máme akorát tak velký prd. Tenhle projekt byl od začátku chápán jako altruistická věc. Jestli se něco "vybere" na reklamách, jde téměř vše na provoz. Za těch jedenáct let se tu sešla vysoce kvalitní parta rádců, ne každý ovšem zkousne osobní napadání.

Ano, svet je zly. Ale najdu sa aj dobri ludia.

Pred styrmi rokmi som niekde na webe nasiel dotaz slecny alebo pani, ktora chcela poradit preco im firma odmietla vytlacit transparent.

Skratim to: bola to skola na severe Ciech (kde neprezradim), chceli transparent na pol telocvicne a obrazok mal 320x200 px.
Po nejakej to korespodencii som zistil, ze maju dane logo skoly aj vo vektore (Corel), ale uz neplatne / zmenene a neda sa pouzit.

Zmeny ale boli tak jednoduche, ze som podla nahladu (320x200) upravil matricu v Corely doslova na par klikov.

Nie len ze pekne podakovali, ale kazdy rok mi pride na Vianoce pekny Vianocny vins.

P.S. naposledy dnes, pred par hodinami, to je to co ma nakoplo sem pisat.