Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návrh - zamykání starých vláken

Hele, nedalo by se tady spraviť neco ve stylu že ak je vlákno viac než napr. 2 roky staré a za posedných 12 mesiacov nikto doň neprispel aby sa automaticky zamklo? furt tady nekto vytahuje témy z rokov XPčka.
Změna předmětu, původně: Návrh (Prasak)

Tyto vlákna často vytahují takoví kteří nezvládnou ani vlastní přezdívku, natož po nich chtít důvod. Byly návrhy na zobrazení upozornění, že jde o starou diskusi, ale zkušenosti z Debat ukazují, že lidi to vůbec nečtou (v Debatách je žlutý upozornění, že se nejedná o poradnu a je tam odkaz na Poradnu, kam mají zadat takový dotaz, žel, stejně to do těch debat prdnou).

Tohle je mnohokrát omílané téma.

Normálně by neměl být žádný problém, pokud je do starého vlákna nový příspěvek přínosný, vhodný. Příkladem může být cokoliv nadčasového, co nezávisí primárně třeba na (neustále se zlepšujícím) hardwaru. Když bude téma o makrech v Excelu, není problém se aktivně zapojit (třeba s lepším řešením) po několika letech. Problémem je, když někdo vytáhne starý thread a napíší přínosné sdělení typu "Jj" nebo na výkonnostní problémy se hrou po 7 letech napíše "kup si nový počál, socko".

Za mě automaticky nezamykat.

Nemyslim si že automatické zamykanie by bolo dobré. Ale možno by nebolo zlé keby sa staršie vlákna zobrazovali napr. inou farbou alebo s nejakou značkou, takže by to bolo hneď poznať že je to staršie vlákno.