Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návrh - zamykání starých vláken

Hele, nedalo by se tady spraviť neco ve stylu že ak je vlákno viac než napr. 2 roky staré a za posedných 12 mesiacov nikto doň neprispel aby sa automaticky zamklo? furt tady nekto vytahuje témy z rokov XPčka.
Změna předmětu, původně: Návrh (Prasak)

Nemyslim si že automatické zamykanie by bolo dobré. Ale možno by nebolo zlé keby sa staršie vlákna zobrazovali napr. inou farbou alebo s nejakou značkou, takže by to bolo hneď poznať že je to staršie vlákno.