Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zistit odlisnosti obsahovo rovnakych .pdf, ale s rozdielnymi velkostami suborov ?

Na prvy pohlad je textovy material rovnaky, pocet stran atd., ale jeden subor ma 15073 KB a druhy ma 15069 KB.
Je to stiahnute z internetu uz davnejsie asi z rozdielnych zdrojov. Ma to 1500 stran, tak manualne sa to neda a navyse mam pocit, ze taky maly velkostny rozdiel mohol zapricinit Adobe Acrobat Reader DC u citatela, ktory mal ten subor otvoreny predomnou.
Neviem co vsetko si zvykne adobe ukladat pri tzv. 'zmenach', aj ked su to len zmeny v preferenciach prehliadania mozno.
Ale aj tak to musim cele skontrolovat, nechcem riskovat chybu alebo umyselne pozmenenie cisel v subore. To by bol problem.
Az som to dobre klikal, subory nie su protected, teda nejaky program, ktory by ich porovnaval, by mal v praci volne ruky.

dela

prave teraz som to urobil.
otvoril som si normalne pdf knihu, dal som Pridat listok s poznamkou, aby som vedel kde som skoncil. pri zatvarani sa pyta ci chcem ulozit. pri dalsom otvoreni kliknem na Poznamka a skoci mi to na dane miesto.

povodne pdf ma 3007 KB, to s poznamkou ma 3173 KB. Pouzivam [92HAKiR.png]
klikol som na aktualizacie a pise ze niesu ziadne k dispozicii (to len mimochodom)

som presvedceny ze tak ako to s poznamkou existuje dalsich X zmien, ktore niesu vidiet a zmenia velkost suboru

len ja to potrebujem nejako uz porovnat