Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva routre

Ahoj ja len jednu otázku nevýznám sa do toho a tak sa chcem opýtať či nevadí ked mám dva routre vedľa seba . jeden adsl a druhý normálny. dôvod je že sú prepojené.

Vedle sebe můžeš mít třeba deset routerů....

Jestli chceš odbornou radu, musíš napsat, co přesně máš za routery (viz. štítek na spodní straně) a jak je máš zapojené.

Proš se vůbec ptáš? Něco nefunguje? Kdo to takto zapojoval?

modem a druhý je len klasický router

Ono, v postate ruter je na zaklade také modem, takze 2X Modem, bohuzel aby tazatel podal informace, nebo lépe 'štítky' se stava velmi zridka a radeji zalozi nové vlakno, tam uz bude problém s pripojenim, kde dostane jako prvni at se podiva pres CMD do IPConfig, dalsi tri strany nové vlakno, zvysit vykon ve hrach protoze chce lepsi PINg ..