Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač Media + TZH-044

Dobrý den koupil sem si UNIVERZÁLNÍ ovladač [Media+ , Model : TZH-044] zkoušel sem Spárovaní pomocí návodu ale nefunguje on je celkově takový divný protože kontrolní dioda která signalizuje tlačítka nefunguje přesně pro určité tlačítka v manuálu (moje televize je Technika v tabulce sem našel Technica kod 1118) ale stále sem mi to nedaří spárovat nějaké typy , rady ?

univerzálne ovládače sú univerzálne,ale nemusia fungovať s niektorými televízormi,jediné čo sa dá poradiť je skúsiť znovu zadať kody a hladať s čím by to mohlo fungovať,jediné čo sa dá poradiť je to,že Technika televízory sú obvykle preznačované OEM výrobky výlučne pre tesco od firmy Samsung,takže skús aj kody pre samsung...

Tie UNIVERZÁLNE ovládače NIKDY nebudú 100% náhradou za ORIGINÁLNE ovládače, pretože niektoré špecifické funkcie jednoducho "!nepochopia". To skôr je vhodnejšie hľadať buď originálne, alebo 100% kompatibilné náhradné ovládače.
Nechcem robiť reklamu, ale dobré skúsenosti mám s https://www.dalkove-ovladace.cz/, kde som vždy zohnal potrebný ovládač za opotrebovaný/nefunkčný - dokonca i tvarovo a so 100% funkčnými funkciami.