Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač Media + TZH-044

Dobrý den koupil sem si UNIVERZÁLNÍ ovladač [Media+ , Model : TZH-044] zkoušel sem Spárovaní pomocí návodu ale nefunguje on je celkově takový divný protože kontrolní dioda která signalizuje tlačítka nefunguje přesně pro určité tlačítka v manuálu (moje televize je Technika v tabulce sem našel Technica kod 1118) ale stále sem mi to nedaří spárovat nějaké typy , rady ?

Tie UNIVERZÁLNE ovládače NIKDY nebudú 100% náhradou za ORIGINÁLNE ovládače, pretože niektoré špecifické funkcie jednoducho "!nepochopia". To skôr je vhodnejšie hľadať buď originálne, alebo 100% kompatibilné náhradné ovládače.
Nechcem robiť reklamu, ale dobré skúsenosti mám s https://www.dalkove-ovladace.cz/, kde som vždy zohnal potrebný ovládač za opotrebovaný/nefunkčný - dokonca i tvarovo a so 100% funkčnými funkciami.