Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tato stranka ma blokuje a zmazala temy

pred par hodinami som rychlo po sebe vytvoril par tem tu v pc poradni ale web ma blokol a zmazal vsetky
nemohol som ani napisal adminovi ani nikomu
pisal som z temp mailu na info@poradna.net ale asi im to islo do spam posty

moze niekto white listnut moje konto IT_lamiak a obnovit zmazane temy ?

teraz idem cez nejaku neviem aku ipcku aby som sa mohol ozvat

stale mi nejde ani vytvorit novu temu ani post ani nic
pod mojou ip and mojim firefoxom

ten ban bol tusim preto, ze ma karel alebo robert vyprovokovali
pretoze niektori znudeni modi a radcovia sa sem chodia pobavit a robit si posmech z ostatnych