Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 ovladač k PC

Zdravím, zná někdo nějakou metodu jak připojit ps3 ovladač k PC? Zkoušel jsem motionjoy a je to absolutní hrůza, jeden den to funguje pak zas ne.

Zkoušel jsem to asi 3 hodiny, nejdřív podle návodu, následně jsem zkoušel různě zaškrtávat políčka jako je force atd. nic nefungovalo. Pak jsem stáhl z internetu novější verzi tohohle programu a taky nic. Navíc jsem zjistil že mi po těch instalací různých ovladačů z nějakého důvodu přestalo fungovat přenášení souborů z telefonu přes USB, takže začínám uvažovat o tom že dám obnovu systému.