Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace ovladačů

Zdravím po instalací ovladacu a následném restartu se zobrazí modrá obrazovka a napíše v počítači doslo k problemu probiha shromažďování informaci a následně se provede restart pc se 2x restaruje a zacne obnova a pak to naskočí do chvilky nez se začali instalovat ovladace

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).