Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkcni wifi

Ahoj, potřebuji akutne pomocí. Známi chtěli změnit heslo a název wifi, po změně se wifi připojí ale net nejede. Čim to muže byt? Měnilo se jen heslo a název site

Nie je potrebné...volať treba poskytovateľovi internetu a ešte raz skontrolovať WAN nastavenie... IP adresy vo WAN nastaveniach, ktoré tam sú vyplnené sú naozaj správne?
V nastevní routra, čo sa týka LAN, WIFI, DHCP a pod. nevidím nič "nenormálneho"...Snáď na skúšku by sa dali ešte zmeniť DNS servery napr. 8.8.8.8 a 8.8.4.4. (Google),
iné sa vymyslieť už nedá...