Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - problém prý s ovladači

Zdravím, udělal jsem si instalační USB flashku píchl ji do USB a v biosu/uefi jsem nastavil boot na USB. Instalace se spustí, ale jakmile kliknu na "Instalovat" tak mi to hodí hlášku: Chybí požadovaný ovladač zařízení jednotky CD/DVD. Pokud používáte disketovou jednotku, jednotku CD, DVD, nebo USB Flash ovladače, vložte ji nyní.

A tu jsem skončil. Nevíte někdo nějaký lék? Předem díky :-)

Dobře tedy... Windows tam mám, zacož velmi děkuji. Ale ted´ mně trápí jiný problém. Asi za hodinu mi to hodilo 3xBSOD a to: Ve hře War Thunder - letěl jsem nízko nad zemí, a objevovaly se mi takové fialovo/modro/žlutočerné čtverce na zemi. Pak následoval lag a BSOD. V MemTestu: 10s testu = BSOD. Při spuštění IE = BSOD. Ted´ když chci spustit IE nebo něco jiného: "Instrukce na adrese 0x6621x82e odkazovala na adresu paměti 0x00000009(nebo jiné, podobné). S pamětí nelze provést operaci: read. Pamět´ mám chápat jako RAM... asi. Myslíte, že je špatná RAMka?

https://www.czc.cz/crucial-4gb-ddr4-2133-single-ra nked/157884/produkt