Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje myš

Dobrý den,
koupil jsem si novou myš Yankee YMS 3007. Jenže po připojení začne svítit ale nefunguje, ani tlačítka ani pohyb. Objeví se bublina "instaluji nový hardware" která po čase zmizí, ale stejně to pak nejde. Zkoušel jsem tu myš na jiném PC s Linuxem, tam fungovala hned po připojí, stejně tak na počítači s Win 10. Ale na mém počítači s Win 7 professional to nefunguje. Zkoušel jsem hledat nějaké ovladače, ale nenašel jsem nic. Jak to zprovoznit?

Myš by se měla instalovat a reagovat sama - automaticky - nemáš chybu v systému? Možná by stálo za to si s tím trochu pohrát a systém si zálohovat (externě). Potom naformátovat a nainstalovat znovu a vyzkoušet připojit myš nanovo - jak se bude chovat? Pokud se myš v čerstvě nainstalovaném systému rozběhne, pak máš chybu v systému, co sis zálohoval a oplatí se ho doinstalovat a dokončit pořádně. Pokud bude dělat stejný problém, jak popisuješ, dej obnovu systému ze zálohy, kdy se vrátíš do původního stavu a zkusit se obrátit na prodejce s dotazem na problém. 8-)