Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno svchost.exe (netsvcs)

Zdravím, tak tento proces mi žerie minimálne 50% procesoru svchost.exe (netsvcs)

Vôbec nerozumiem, čo to je. Dneska som preinštaloval windows /aj kvôli tomuto/ a nepomohlo. Tento proces tam stále je. Počul som vraj to je vírus, ale akoby mohol, keď je preinštalovaný windows? Momentálne mám nainštalovaný Avast free a počítač som prebehol aj Malwarebytes, ale ten nič nenašiel.

Predtým som to riešil, tak že som to musel 2 krát v procesoch vypnúť, lebo prvý krát sa to znova samé zaplo a potom už bol pokoj dokedy som znova nezapol počítač.

Windows 7 64-bit mám. Prosím o pomoc.

význam aktualizací se poněkud přeceňuje.
většině virů a žádnému spyware to stejně nezabrání, polovina aktualizací jsou jen opravy oprav, většinou jde o záplaty proti teoretickému zneužití.
když je necháš zakázané (ve win7 kvůli možné ruční aktualizaci raději na manuální spuštění), bude to stačit.