Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP PHOTOSMART C3180 (se zbláznila)

Dobrý den, asi 5 let mám tiskárnu C3180. Koupila jsem si teď novou náplň (kupuju docela často) a začla tisknout nějaké noty, ve frontě byly ještě asi 3 stránky. Na tiskárně ale najednou začaly šíleně rychle blikat všechna tlačítka a od té doby nereaguje vůbec na nic. Když ji vypnu a zapnu, odpojím, restartuju PC, vypnu celou zásuvku,.. vždy to nakonec najede do stejného blikacího stavu. Nevyjede na stranu ani náplň, abych ji mohla vytáhnout. Zkoušela jsem při zapínání i držet tlačítko zapnutí, ale nic. Prý snad ale existuje nějaké restartovací tlačítko? Můžete mi, prosím, poradit, jestli s tím můžu něco udělat nebo ji mám rovnou hodit z okna, jak už mi bylo porazeno? Oprava by prý asi vyšla dráž než cela tiskárna.. Děkuji předem.

Nevím, jestli to dobře chápu: vytáhla jsem napájecí kabel a než jsem ho strčila zpátky do tiskárny, stiskla jsem tlačítka Barevné kopírování + Cancel a držela je po celou dobu, co v tiskárně rachotilo (se zapínala). Bohužel naběhlo opět do blikacího stavu :(.

Byla použita originální cartridge, nebo nějaká kompatibilní?
Jediné, co by se dalo v domácích podmínkách zkusit je právě její vyjmutí, aby se zjistilo, zda náhodou není na vině ona, ale pokud je v pozici, kde není přístupná, tak by to znamenalo alespoň částečně rozebrat tiskárnu.
Také bych ji zkusil odpojit od počítače (USB).

Tak jsem zkusila ještě restartovat dle návodu při otevřených dvířkách náplní. Světe, div se, tiskárnou prolezl bez poskvrny 1 papír, blikání ustalo a tiskárna se tvářila normálně :D! Žel bohu radost zřejmě předčasná, páč jsem zkusila poslat stránku na tisk a neděje se vůbec nic. Zkusila jsem ji vypnout zapnout a opět blikací stav :( :(. Zkusila jsem vše znovu s odpojeným kablem od PC, stejný postup (na tisk už nic nově neposílala), tvářila se zase normálně. Zkusila jsem kopírovat - stránku okopírovala :D. Jenže pak zase přešla do stavu kolotočáři :P :P.