Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypadáváním internetu

Zdravím, už asi měsíc mám problém s vypadáváním internetu. Moji poskytovatele to očividně nehodlají řešit nebo mě ignorují, nebo snad i nemají čas. Problém je tedy takový co 5/20/30 minut mi proste náhodně vypadne internet asi na 5-10 sekund někdy to vypadne po 5 min někdy 3 krát v minutě nevím jestli by to mohlo být hardwarem a jestli mám někde špatný kabel protože mi u routeru vyskakuje kabel a dělá to samé i po vyměnění(Ale v routeru problém není zkoušel jsem jiný kabel takže to je asi špatný "druh" kabele) , takže se chci zeptat jestli má někdo s podobným vypadáváním zkušenosti.

Vypadávání kabelu určitě normální není.

Ale v routeru problém není zkoušel jsem jiný kabel takže to je asi špatný "druh" kabele

To lze chápat jak?Že jiný kabel drží nebo vypadává taky?Nemáš prostě jen ulomený zobáček u konektoru RJ45?Konektor musí zacvaknout a už nelze vyrvat bez zmačnutí zobáčku.Jestli tam nedrží i jiný kabel,je chyba v zásuvce routeru.Ten je Tvůj nebo ISP?

No tak pokračuj v pokusech,jak jsem napsal.Jiný konektor,třeba z jiné zástrčky WAN a LAN tam drží nebo ne?Jestli ano,je chyba v koncovce.Jestli ne,je chyba v zásuvce,čili jejich routeru a ať ho vymění.
A na poruchy připojení se snad můžeš zeptat i sousedů.Pokud nemají problémy,je chyba až u Tebe.