Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cztorrent

čaute mám otázku keď dám sťahovať cez cztorrent tak mi vyhodí že súbor "axddfxashdb" a potom že "systém nemože nájsť cestu k súboru" ďakujem

chcem stiahnuť film z cz torrentu a mám utorrent 3.4.9 neviem ič je starý alebo aký ale vždy išiel nemal som problém dnes žiaľ mi vyhodilo dole nalište že súbor tam bol názov torrentu a že systém nemože nájsť zadanú cestu skúšal som aj iný torrent nič mi nejde