Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POZOR! PayPal: Nebezpečný spam kdoví odkud

Na Gmail mi prošlo několik podobných e-mailů z adresy Team Support <Account@service.com>, do spamu:

[27782-paypal-png]

Samozřejmě, že ta IP a chromajzl nejsem já.

Odkaz kde by měl člověk cosi updatovat, vede na velmi podivnou adresu (úmyslně zkripleno!), h**ps://lc.cx/J***
Nelezl jsem tam, tak nevím, co to dělá.

Pokud dostanete něco podobného, nečiňte tak raději ani vy.

------
PayPal používám velmi zřídka (snad 3x) jen jako prostředníka, pokud někde nechci platit přímo kartou. Žádné peníze na něm nemám, svázané karty také ne, učiním tak jen pro konkrétní platbu. I kdyby to nebyla lumpárna, nic updatovat nepotřebuji.

okrem toho,neoslovujú hi dear XY,ale hi XY a nick vyznačujú hrubo a pokial oznámia niečo podozrivé na konkrétnom účte,vyzvú na kontaktovanie podpory,neposielajú nejaké klikacie linky,ktoré miesto slova instagram majú intagram a podobné skomoleniny.....rovnako postupuje tweeter a podobné služby......