Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odinstalovat Daemon Tools?

Win10 letos na jaře instalované. Doinstalován i DT a bez problému šlapal.
Nepoužívám ho často, takže až nedávno jsem zjistil, že nefunguje. Když se pokusím přes Nastavení - Aplikace - Daemon Tools Lite - program odebrat, objeví se nápis: Tuto aplikaci nejde na tomto systému spustit, a nic se nestane.

killnout službu, odinstalovat.

Tuto aplikaci nejde na tomto systému spustit

nějaká shitová instalace: spustit ms autoruns, najít si v services a drivers záznam daemon tools, odfajfknout.
po restartu odinstalovat.
když nejde, přejmenovat adresář s daemonem.
když nebude hlásit po restartu chybu (prohlížeč událostí), smazat.