Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem explorer.exe nelze zavest

Dnes jsem rano zapnul pocitac a nejprve se zobrazilo okno s podobnou hlaskou jako "kontrola registru" tam, jak to psalo se obnovilo puvodni nastaveni registru (pritom jsem nic noveho neinstaloval ani neaktualizoval, pak jsem byl nucen restartovat ..

Po restartu se jiz system nenastartoval s hlaskou "explorer.exe nelze zavest. Je nutne znovu nainstalovat system Windows".

Klidne bych okna znovu nainstaloval, ale problem je, ze namam bootovaci CD jen instalacni a pokud nastartuji pocitac v dos tak nemam pristupnou cd jednotku odkud bych setup spustil ..

Asi je dobre podotknout, ze problem se tyka Win 98 ..

Co s tim prosim pomoc!!!

Řešení je jednoduché, nabootuj z diskety s podporou CD-ROM,
smaž v DOSu Windows, Program Files, Dokumenty nebo je přejmenuj +
systémové soubory v rootu (C:) a vlastně komplet všechno nepotřebné,
kromě dat jako jsou filmy, mp3, jpg, programy v instalačním tvaru...
Zkopíruj instalační složku W98 na HDD a spusť setup.exe,
v případě potíží setupcor.exe, !nezapomeň předtím přenést systém z diskety na HDD.
Pak stačí vyndat disketu, bootování nastavit na HDD, připojit se na adresář
s instalací W98 a napsat setup + Enter.
Mít instalačku na HDD má 1001 výhod, funguje to bez potíží na W95/98/ME.