Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám výkonný notebook?

Dobrý den
Mám problém s výkonem mého notebooku.
Je to konkrétně acer aspire f15 silver aluminium.
Parametry :
Procesor : Intel Core i5 6200u
Grafická karta : nvidia GeForce 940mx
RAM : 8GB
HDD : 1Tb
SSD : 8GB
Displej : 1920×1080 FULL HD

Notebook je uváděn jako herní a jsou na něho i dobré recenze. Dícal jsem se i na youtube na nějaká videa co tento nnotebook dokáže. Hráli na něm i Gta V. Mně se na něm bohužel seká i euro truck simulator 2. V menu až 300fps a ve hře max 50fps. Nevím co s tím. Fps mi skáčou pořád nahoru a dolu (zkoušel jsem i měnit settings hry, ale skoro žádná výrazná změna v chodu).Poradí mi prosím někdo zkušený co ví, co by s ntb mohlo být?

Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nemáš PC sestavu. (karel)

loading...

Vím že notebook není nějak zvlášť výkonný, ale neměl by hru jako euro truck simulátor zvládnout bez problému ?
HW nároky ETS2 :
Minimální konfigurace:
Dvoujádrový procesor 2.4 GHz
2 GB RAM
Grafická karta s 256 MB paměti (GeForce 7600 GT ekvivalent nebo lepší)
Windows XP/Vista/7

Doporučená konfigurace:
Dvoujádrový procesor 3.0 GHz
4 GB RAM
Grafická karta s 1024 MB paměti (GeForce GTS 450 ekvivalent nebo lepší)
Windows 7

Nemas, mas levnej kancelarskej s cenou pod 20K.

Intel Core i5-6200U je usporny procesor do kancelare nebo respektive u notasu na cesty, duraz kladen na uspornost a je i levny. Musel bys mit i5-6500HQ, abys mel vykonny procak na hry.
Grafická karta NVidia GeForce 940MX se take jako herni neda oznacit, je to levne zobrazovadlo. Jako herni je v pripade teto rady oznacovana minimalne GTX950M, ikdyz i jeji vykon neni zadna slava.

Pokud byl notas uvaden jako herni, byls podveden, ale neni to prekvapeni, Acer je timto vyhlaseny.