Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UMI PLUS v mrazu neraguje

Zdravim, koupil jsem si z coolicool UMI PLUS a po 12 dnech jsem prisel na desivou vec. Ten mobil nesnese teplotu priblizne 19C a mene. Kdyz mobil necham lezet v takove teplote tak samozrejme trosku zchladne, protoze ma kovove telo. Ovsem kdyz ho po 15 minutach chci odemknout, tak se display lehce osvetli cernomodrou barvou, ale nic vic. Nereaguje na zadny dotek nebo opakovame mackani tlacitek. Kdyz je v takovem stavu, tak jsem nedostupny. Odnesu-li ho do teple mistnosti, tak za chvilku sam od sebe naskoci, ale musim opet zadat pin k SIM. Jinak slape perfektne. Setkal se s tim nekdo z vas? Co se s tim da delat? Je mozna oprava? Znate nekdo UMI SERVIS v CR nejlepe na Morave? Diky

Mám odzkoušeno, že v místnosti, kde je cca +19 a méně, tak po nějaké době, až mobil vychladne, tak přestane reagovat. Mimo to jsem ho dal na lodžii, kde je mezi +15 až +10C a tam stačilo 15 minut a už to bylo.