Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde stahovat z youtube

Nejde mi stahovat z youtube.Používal jsem několoik let ummyvideodownloader a vše bylo v pořádku,ale tet mi nejde stahovat.Přeinstaloval jsem program asi 20 krát jinou verzi a nic.Poradte mi.

loading...

Ja tedy pouzivam uz hoooodne dlouho Flash video downloader a bez problemu stahuju temer cokoli, nejen jutubu.

Ted ale koukam na ten ummy, a on je to samostatny program, navic umi jen jutubu a stahovat mp3/mp4 - netusim proc by ho nekdo dobrovolne pouzival kdyz je mnoho doplnku pro prohlizece ktere to zvladnou lepe.

Flash video downloader :Stahování z YouTube je zakázán!
Internetový obchod Chrome (tj Google) neumožňuje rozšíření ke stažení z YouTube.
Proto jsme odstranili tuto funkci pro Internetovém obchodě Chrome.

Doufáme za pochopení. Prosíme vás, abyste nás nehodnotí špatně z tohoto důvodu!