Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi tmavý obraz na LCD monitoru

mám problém s lcd monitorem. když jej zapojím a pustím počitač, monitor sice funguje, ale abrazovka je zcela tmavá. Jako když je vypléj, ale když se kouknu hodně z blízka, tak je tam vidět pracovní plocha. Mohu i nastavit kontrast na monitoru, ale vůbec to nepomáha, prostě je furt černá. Prosím pomozte někdo.:.(

Změna předmětu, původně: monitor (host)

je to značka fujitzu siemens 19", je napojen normálně přes grafiku, mám ho teprve od všeréjška.
Včera fungoval a dnes když jsem ho spustil tak už byl problém. Jak jsem už řekl obraz tam je, ale když se podíváš na něj tak z deseti cm, jinak je zcela černý