Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows štrajkuje

Dobrý deň pred 3 dňami som inštaloval windows na úplne nový ssd disk a od vtedy vypisuje nejaké nezmysly foto priloženo.Foto trochu nejasné ale možno čitateľné,keď mu pomôžem enterom tak nabehne aj po uplynutí tých 30 sek. tiež nabehne starý hdd som úplne vymazal formátovaním.

Dobrý večer podla rady som odpojil HDD a nechal len SSD a nainštaloval systém, všetko je v poriadku už to nič nevypisuje len na tom pôvodnom HDD ostal súbor o veľkosti 100MB a názvu MBR ktorý ale nejde odstrániť.To už bi ale asi nevadilo za rady ďík.