Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multimediálne skratky

Dobrý deň, kúpil som si novú klávesnicu a to konkrétne Yenkee YKB 3100 CZ Ambush.Zapojil som ju do pc a klávesnica ako taká funguje dobre no ale multimediálne skratky nefungujú a to mam namysli zvýšenie zvuku zníženie a celkovo všetky takého skratky s zvukom a zjednodušením ovládaním.:-|
Za odpoveď vopred Ďakujem :-)

Jestli máš porty USB2,zkus ji zapnout do jiného.Pokud máš jen USB3,máš nainstalované ovladače USB3 k základní desce?Případně ji ještě zkusit na jiném PC,jinak asi reklamovat.Nebo lépe-při nákupu přes internet vrátit do 14 dnů,při nákupu přímo v obchodě reklamovat s tím,ať ji tam přímo vyzkouší na svém PC.Třeba ji rovnou vymění.