Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung problém

Dobrý den, mám samsung galaxy sIII neo, ve čtvrtek jsem nabíjel mobil přes celou noc jako pokaždé a ráno jsem měl pouze 96% nabití, jinak vždy 100%. V pátek byl mobil nabit na pouhých 92% a dnes 86%. To není jediný problém indikátor baterie se třeba zasekne na 70% (příklad) a když mobil restartuji, tak má třeba jen 15%. Jakoby se to vždycky někde zaseklo, mezítím se ten mobil vybíjí a pak to až ukáže aktuální stav. Baterie je 4 měsíce nová originál 2100 mAh. Chci se zeptat, jak by se na to dívali při reklamaci? Jestli neměl někdo stejný problém nebo čím by to mohlo popřípadně být. Děkuji za odpověď

Hard reset provádím pravidelně každé 2-3 měsíce a dělalo to již před tím, a dělalo to i se starou baterií. Tím dělalo myslím že se to zasekne na 70% a neukazuje se to postupně 69%, 68% ale že to až pak stočí třeba na 20%.

Takže když telefon reklamuji, a ukáže se že je například vadná nabíječka dají mi novou, problém se ukáže znovu dají mi novou udělám to tak 3x.. samozřejmě když to fakt napůjde a oni mi vrátí peníze ? Je mi jasné, že budou různě kličkovat, tak jak se sluchátkama, která jsem chtěl poslat na reklamaci, která byla přibalena k telefonu a řekli mi, že musím poslat celý telefon.

Toto je u Samsungov a hlavne starších modelov tabletov a smartfonov úplne bežná. Spolužiak mal tiež tablet, ktorý nabil na 100% a skákalo mu to hocijako na 30% a zase potom keď mal 1% reštartoval telefon a mal zase 30% :D, nerobil by som si z toho veľkú hlavu každopádne fix na tento problém asi nie je. Skúsil by som ale nájsť niejakú stable verziu CyanogenMod a dal ho tam či to bude robiť (PS: CyanogenMod po 1.1.2017 nie je ďalej podporovaný priamo od firmy Cyanogen a teda aktualizácie alebo buildy pre telefony už priamo od nich nevychádzaju pretože projekt bol ukončený), ty máš ale starší telefon a naň určite už spravili FINAL BUILD verziu, ktorá je ja stabilná takže by som sa toho vôbec nebál. Pekny deň :)

Děkuji za odpověď, ale nevím proč bych jako zákazník měl stahovat něco navíc, aby telefon fungoval správně. Já jsem si za to zaplatil a očekávám že to bude aspoň 2 roky do konce záruky fungovat tak jak má. Telefon má ještě půl roku záruku, proto uvažuji o reklamaci, sestra má stejný telefon, a měla stejný problém, dali ji novou nabíječku samozřejmě to nepomohlo a tak hodila telefon do koše a koupila nový, ale tak chci z toho vytěžit co nejvíc. Pokud by to byl problém s SW museli by to řešit, baterie to asi nebude když to dělá na obou a nabíječka asi taky ne, protože to nabíjím i jinýma a furt stejný problém.

jak uz tu napsal kozakl

1. obnova tovarniho nastaveni
2. vypnout a vyndat na 5minut baterii, zapnout, odzkouset
3. reklamace

u reklamace je otazka co reklamovat, jestli to na stare baterii nedelalo, tak to muze byt chyba v te nove baterii, ale muze to byt i chyba napajecich obvodu v telefonu, jenze je potreba to vyzkouset, sam asi jinou baterii na stejny telefon nesezenes, takze holt reklamace telefonu a uvidis co ti reknou.

poznamka: pred reklamaci telefon nafotit ze vsech stran, kdyby ho skrabli a podobne, at mas neco v ruce.