Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se mi připojit k internetu, nefunguje wi-fi, ani ethernet kabel.

Zdravím všechny,

vlastním herní notebook od MSI: GS70 2PE Stealth Pro (plus originální verzi Windows 8.1) a každého cca půl roku na něm dělám resetování do továrního nastavení, aby šlapal jako nový. Naposledy jsem ho hodil do továrního nastavení dva dny zpět a od té doby, když ho zapnu, tak se nedokážu připojit na internet s pomocí ethernet kabelu, ale ani s pomocí wi-fi připojení. Všechna ostatní zařízení v domě fungují bez problému.

Hledal jsem na různých fórech, kde píší, že je problém se síťovou kartou a že bych si na ní měl stáhnout ovladače, ale nikde jsem nenašel, co mám za síťovou kartu. Snažil sem se získat informace o své síťové kartě jak s pomocí příkazového řádku, tak i přes systémová nastavená a nikde nic. Další rady, co jsem našel byly takové, abych se podíval na svou základní desku, jenže v notebooku to jaksi nejde...

Nevíte někdo, co s tím? PS: Pokud mi někdo bude radit, zacházejte se mnou prosím jako s totálním nezkušeným volem, abych to co nejlépe pochopil, děkuji.

Wi-fi mi přestala fungovat cca měsíc od zakoupení. Jelikož však notebook používám hlavně s připojeným ethernet kabelem, tak mi to nikdy nevadilo. Až nyní skoro po 9 měsících a druhém továrním nastavení se mi stalo toto, že nefunguje ani připojení přes ethernet kabel.

(Je ale zvláštní, že občas, třeba jednou za měsíc se mi podařilo nějakým záhadným způsobem připojit na wi-fi, jinak to ale nefungovalo)

Co se týče těch ovladačů, tak ty bych měl hledat pod čím? BIOS?