Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce DVI VGA

Zdravím.

Dva dny zpátky jsem převážel počítač, tudíž jsem logicky musel vyndat všechny kabely. Po znovu zapojení vše funguje jak má, až na monitor, který hlásí, že nemá signál. Monitor mám zapojený přes redukci VGA, mám totiž starší monitor. Ovšem když montior zapojím přímo na zákl. desku, tak normálně funguje, přes redukci do grafické karty však ne. Ovšem včera, po asi půl hodině zkoušení se monitor chytl a fungoval normálně na dedikované grafice, po vypnutí a zapnutí druhý den ovšem zase nejde, tudíž je skoro jasné, že je problém v redukci. A proto mám prosbu, jestli tato https://www.czc.cz/premiumcord-dvi-adapter-dvi24-5 m-vga-15f/76505/produkt?gclid=Cj0KEQiAhs3DBRDmu-rV kuif0N8BEiQAWuUJr8hdFrTWsZl8sKtkW8ryMIpf47qct6VHQZ p8sgPxkngaAsH48P8HAQ&dclid=CNi-iNyQtdECFRWZdwodaNQ NKw redukce bude stačit, nejsem v tom tak úplně zběhlý :-) Grafická karta: r7 260x a monitor: https://www.amazon.de/Fujitsu-Scaleoview-Widescree n-LCD-Monitor-Kontrast/dp/B0013TMIFC tento.

Děkuji za případnou pomoc.

Podle googlu ta grafika má DVI-I, tak snad neprohloupím.

A k editu: Já právě nevím, včera po zapnutí jsem zjistil, že to nejde, ovšem po půlhodinovém přehazování kabelu z dedikované do integrované se to chytlo a jelo to 10 hodin v kuse bez problému. Ovšem dneska zase stejná písnička, před hodinkou jsem počítač zapnul a monitor ani ťuk, tak to mám teď zapojené v integrované. Je možné, že je to nějakou chybou v ovladačích či podobně? Přeinstalovával jsem totiž windowsy, než jsem ten počítač přepravoval.

Tak jsem přišel na to, že pokud nejdříve přepojím kabel do integrované grafiky, zapnu počítač a poté přepojím zpátky do dedikované, tak to šlape jak má. Tak mám trošku delší přípravu na start, ale aspoň to funguje :-D:-)