Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhle zaplněný disk

Dobrý den, mám zaplněný SSD disk, na kterém ale reálně nic nemám, alespoň ne nic, co by zabralo 240GB. Našel jsem si i složku, která ukazuje, že je velká 1,5GB a současně 150GB viz. obrázek vskc9jfvl, což moc nedává smysl. Samozřejmě v ní není nic o tak obrovské velikosti. Má někdo nějaký nápad čím to může být a co s tím?
Jedná se o disk Crucial BX200, systém win 10 je na tomto disku.
Předem děkuji za odpovědi.

asi jsi nenechal shell dopočítat. já si používám filemenutools z en instalačka obsahuje škodnou (asi pořád- stačí odškrtnout, já vyjímal) a směle spustit z kontextového menu. na prohlížení skrytých a systémových atributů si klidně použiju nomad.net a nijak mě to neštve.

Tak je to svým způsobem vyřešeno. Dostal jsem se k těm skrytým souborům ve složce users a zjistil, že to dělá pokerstars software, oni o tom vědí a pracují na tom, takže čekám na opravu.
Alespoň částečně mi pomohl také odkaz od 111, takže děkuji za odpovědi.