Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaskoci pc

Zdravim, mám problém s PC, ktere po zapnutí má tendenci naskočit, ale hned po sekundě se celé pc vypne, problem začal po instalaci lepšího chladiče na procesor, ale pak se mi to podarilo rozjet, ale po tydnu opet problém a nechce naskočit

sestava:
Zdroj 500wat
Deska Asus m5a97 r2.0
Procesor Amd Fx-6100
Fax 730
Zvuková creative

Predem dekuji za radu, uz jsem zkoušel i vytáhnout baterku nebo jine komponenty a nic
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak odzkousen jiny zdroj a bylo to zdrojem, odesel do věčných lovišť :-), ted mě čeká novy úkol vybrat nový, co by jste mi k teto sestavě doporučili:

Zakladni deska Asus m5a97 r2.0
Procesor Amd Fx-6100 + chladič Fera 3 he1224
2x hdd
Grafika Gigabyte Gt730 ( bude výměna za lepší herní )
Zvuková karta Audigy2 s externím panelem
Monitor 24 hdmi

Dekuji za každou radu