Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznámá IP

Dobrý den, posledních pár dní se mi dost seká internet. Když si nechám zobrazit IP na whatismyipaddress.ricmedia.com apod. Tak mi to píše nějakou neznámou IP ze San Francisca.. Po nějaké době mi to vypíše mojí pravou IP. Může to být způsobeno VPN? Nevím jak to v počítači najít. Popřípadě dá se to někde zakázat? Providera mám O2.

V prohlizeci nemas nastavené proxy ? Nejaky 'doplnek', nebo SW ? Neinstalval jsi pred timto problémem nejaky novy Software ?
Nez prejdeme na IP config, do toho obrazku co jsi poslal, je dole polozka 'DNS' mohl by jsi zadat nasledujici udaje, jak se bude chovat ? :

8.8.8.8
8.8.4.4

Od kdy mas problém s tim pripojenim, od zacatku ? Coz je priblizne jakou dobu ?

V nastaveni 'PRIPOJENI" over, zdali neni u pozice cislo "3" nastaveno na PROXY :

* Bohuzel nemam OS v cestine, ber obrazek jen jako ilustracni.
[img=/file/view/27903-ic-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/27903-ic-jpg[/img]