Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš C-tech nereaguje na pohyb po zapnutí PC

Zdravím,
koupil jsem laserovou myš C-Tech Empusa - tuto: http://www.c-tech.cz/produkty/mysi/herni/2408-2872 4
Normálně mi funguje, ale když vypnu a zapnu počítač, tak nereaguje na pohyb (reaguje pouze pravé tlačítko) a musím ji vytáhnout a znovu strčit do počítače a pak opět funguje.

Když jsem ji chtěl reklamovat, tak byli neochotní a řekli mi, že ji teda mám pokaždé vystrčit a zastrčit, což mi přišlo dost drzý - mám ji dva dny. Poté poradili, abych zkusil aktualizovat ovladače u myši. (což jsem nikdy nedělal a oni možná taky ne, protože mi tvrdili, že to najdu v ovládacích panelech - přidat/odebrat program).
Aktuální ovladače mi řekli, ať hledám na webu výrobce, kde samozřejmě nejsou.

Ještě mi řekli, abych aktualizoval windows - což je problém, protože byť mám originální windows 7, tak mi aktualizace jednoduše nefunguje.
Zapnu windows update a "vyhledávání aktualizací" tam může být klidně týden a stejně se nerozjede. Stále mi to tam jezdí zleva doprava "vyhledávám aktualizace", ale nikdy je to nenajde a naposled to mám aktualizováno 29.12 2014.

Že by to bylo ovladačema mi smysl dává, jenže nevím, co teda? Ten windows update prostě nefunguje a ovladače k myší netuším, kde najít.

Mám to tam prostě jít reklamovat a být měsíc bez myši? Díky za rady.
Změna předmětu, původně: Myš C-tech
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

První myš přestala jet a dvě náhradní jsou optické a nefungují na tom povrchu, kde je používaná.
Podložku nepoužívám, protože se na počítači střídá pravák a levák a museli by podložku i s myší pořád přesouvat doleva a doprava vedle klávesnice.
Tato myš by byla super, protože podložku taky nepotřebuje a jede normálně.

přesně tyto krámy kupuju normálně do výroby. luxusnější myši tam ta lůza krade.
jenže tazatel chce myšem skenovat z ne ideálního povrchu po různých stranách klávesnice = proto laserovka.
a pro jistotu logitech, protože co my víme co má za stůl.
takže tazatel ušetřil shitovým myšem tak, že si stejně bude muset pořídit druhou a první shit vyhodí - a to se fak vyplatí kupovat dvě myši.

socka není stav peněženky, ale stav mysli: ušetřit za každou cenu, až za to musím zaplatit 2x.

V BIOSe mas zapnuty alebo vypnuty USB legacy support? Skus to zmenit a save and exit.
Skus aj iny USB port, nemusi to byt jedno.
Pohladal by som aj v BIOSe zapinanie USB napajania vo vypnutom stave, moze sa to volat rozne, a vypol by som ho nech tam neni napatie v S5.
Vypinanim myslis dufam vypinanie (start-vypnut) a nie uspavanie.

Ovladace su na webe vyrobcu tvojej zakl.dosky, konkretne ovladace pre chipset.
Jak sa rozbiehava posraty windows update (je to vina MS lebo su to kurvy) je v poradni velakrat, daj si to do vyhladavania. Treba tam nahrat rucne par KB oprav a potom pojde update hned, alebo to nechat 2dni zapnute a vyhladavat aktualizacie (nemusi to pomoct vzdy).
Hlavne sa nesnaz hladat ziadne specialne ovladace mysi.

Zkus tu mys u jineho pocitace, soused, kamarad, ve skole, v praci, proste nekde. Pokud to bude delat to same, dojdi ji do ochodu otriskat o hlavu prodejcovi, teda v pripade, ze nebude chtit vratit penize.

Pokud to jinde fungovat bude, tak je to problem v tvem pocitaci. V takovem pripade, stahni Ubuntu live CD, nabootuj (pozor nic se neinstaluje, jenom se spusti z CD nebo flashky) a ozkousej ji, pokud to bude fungovat, tak opravdu je chyba ve Windows.

Windows update funguje, jen vyhledavani aktualizaci muze trvat klidne dva dny i neco pres 48 hodin nebo jsou ruzne navody, hledej zde na poradne, nekolikrat se to tu podrobne resilo.