Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MacBook Air + 2 monitory

Čaute,

mám dotaz, je možnost nějakým vhodný způsobem propojit 2 monitory k Apple Air 2015?

Jeden monitor mám přes redukci miniDP --> HDMI

Druhý jsem zkoušel přes USB 3.0 --> DVI ale fps bylo velmi malé, nevhodné pro práci, můžete mi poradit? Děkuji.

máš to tam napsané:

he reason for this is that the Intel HD Graphics driver requires a "terminator" signal in the chain to indicate the second monitor is the last monitor in the chain in which to extend (or duplicate) the desktop to. If there are three monitors in the daisy chain, then the first two monitors would have DP 1.2 enabled and the thir