Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP3 Song

Dobrý den chci se zeptat ohledně jedné písničky pustím jí na počítači a tam hraje v pozadí klavír ale když pustím tu písničku na mobilu tak tam ten klavír chybí čím to je? budu rád za jakoukoliv odpověď děkuji.

nevím je možné že jsem to napsal do blbé sekce ale prostě si nevím rady a chci poradit od někoho kdo tomu třeba víc rozumí a budu rád za jakoukoliv radu myslím si že reprákem to nemůže být je to samsung galaxy note 3 právě že reprák má kvalitní ale ignoruje ten klavír v čem může být problém stalo se mi že to chybělo i na jednom pc ten klavír a na druhém pc ten klavír zase byl jako kdyby to bylo někde vyplé nebo nemůže to patřit k něčemu nebo neexistuje proto třeba nějaký program který tu podporu dělá aby tam byl ten klavír nebo něco děkuji.