Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozchádzajúca sa audio stopa

Mám video stopu ku ktorej som pridal demuxnutý český dabing, časovanie na začiatku som presne posunul no už po minúte sa audio stopa začne znateľne rozchádzať a na tretej minúte je to nepozeratelné. Takže nejaký spôsob ako to vyriešiť ?

Ochh sorry...:-[ nejak som si to pomýlil...neviem prečo som nečítal pozorne a namiesto "audio" som si vsugeroval titulky... Nie týmto to nespravíš...

Súhlasí Ti aspoň dĺžka video stopy a audio stopy?

Edit: a uveď aké fps má Tvoje video a aké malo video, odkiaľ si demuxoval audio stopu !

Video s českou stopou malo 25fps a moje 23,976fps. Ale už som to vyriešil cez MeGUI ktorý českú stopu spomalil aby pasovala s fps videa a konvertoval ju narozdiel od mkvtoolnix ktorý len pridal záznam do kontajneru čo vo výsledku sekalo.

Da sa to, mas pravdepodobne 23.976 fps video a audio stopu mas z 25 fps videa. Takze bud urychlis video stopu alebo spomalis tu audio stopu. Da sa to myslim priamo nastavit napr. v mkvtoolnix ked das to video do .mkv kontajnera, len sa tam nastavia fps pre jednotlive streamy a potom sa to bude prehravat spravne (ako sa to presne nastavi si uz nepamatam, robil som to uz dost davno), so samotnymi streamami netreba robit nic, nic preenkodovavat a pod. na nete je kopec navodov treba hladat take cosi ako "25 fps audio to 23.976" Nejaky navod trebars tu alebo tu.

MKVMerge works. Just divide 25 by 23.976 and the result (1.0427093760) put in "Format specific options">"Stretch by": and Start muxing....

Video s českou stopou malo 25fps a moje 23,976fps. Dá sa to aj v mkvtoolnix ale nastal problém že môj televízor to proste nestíhal a video občas seklo (bolo to ešte aj hevc). Mkvtoolnix to neencoduje ale len pridá záznam a nech sa s tým popasuje prehrávač. Nakoniec to perfektne vyriešil MeGUI.