Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubory SD Karta

Zdravím, potřeboval bych pomoc s SD kartou, po připojení se mě to zeptalo jestli provést kontrolu či pokračovat bez kontroly, tak jsem kliknul bez kontroly, naskočila, ale nevidím žádné soubory. SD sice ukazuje, že je zaplněná jak byla minule. Tak jsem zkoušel program Recuva na obnovení vymazaných souborů, ale našlo to jen to co jsem opravdu naposledy vymazal, ale to hlavní co by tam mělo být ne. Nevíte jak ty soubory z té SD karty dostat? Jinak funguje normálně i jsem zkoušel na ni kopírovat a vše OK.
Dík moc za rady

A udělal jsi to, co ti radil ze svého nepříliš hlubokého zimního spánku slovutný kolega Brtník? Podíval ses, jestli tam nejsou skryté soubory, nebo složky? Není to všechno nakonec v koši? Člověče, z tebe to leze jak z chlupaté deky! Uvědom si, že potřebujeme poměrně přesně vědět, co jsi již udělal a co ne, jinak se budeme motat stále dokolečka.