Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc case na stěnu

Dobrý den

prosím může mi někdo pomoct najít pc skříň, kterou lze umístit na stěnu?

Výška chladiče 16cm
Délka gpu 27cm
1x 3,5 hdd
MB micro atx
Zdroj atx
DVD romku nepotřebuji
Vodní chlazení nemám

Zkoušel jsem hledat, ale nemohu najít

Cena pod 2 000,-(co nejlevnější) preferuji spíše decentní, elegantní desing. Herní agresivní desing se mi nelíbí

Předem děkuji

Na tomto fóru se nalézají velmi kuriozní dotazy. Někdy to vypadá tak, že tazatel jen provokuje.
Třeba: chystám se utratit 45.000Kč za počítač a pošlu dotaz na laické fórum - ne na fórum pro milionáře.
Nebo: Jakou si mám koupit židli k počítači?
Jak pověsit počítač na zeď?
Atd, atd.

A mnozí to myslí opravdu vážně! Platí nepřímá úměra, čím blbější dotaz, tím delší vlákno s odpovědmi.

Omlouvám se jestli vás muj dotaz nějak pohoršil, jen jsem narazil na zahraničním webu na pc case která je vhodná na přímou montáž na zeď bez nutnosti úpravy skříně, což by se mi hodilo, jenže nenašel jsem žádnou vhodnou pro můj hardware v nějakém českém eshopu. Chtěl jsem pouze poradit rozhodně né provokovat

ešte skús,pokial u Vás niekde existuje autocont,pozrieť u nich,tí kedysi v maloobchodných predajniach ponúkali aj takéto riešenia,u nás ešte prevádzka autocontu pre firemnú klientelu existuje/neviem aká situácia je s nimi v cz/,aj keď už bežné maloobchodné prevádky autocontu ako také prakticky zanikli,zostala len ústredná firma špecializované dnes prednostne len pre firemnú klientelu....

jj tak ono pak ještě aby to nějak vypadalo taky zavěsit se může cokoliv na zeď,ta postlá zas třeba takovej problém není vzhled OK postaví zadkem dolů a schová kabeláž plus nějaký výřez do dřeva na poličce pro odvod horkýho vzduchu,to mu udělaj i někde v OBI atd takže jsde ve výsledku jenom o cenu a přidělání na zeď.GPU se vejde a kupovat podle chladiče v tomhle požadavku blbost,prostě vymění za nějakej low profile...