Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý výkon nového herného PC

Zdravím, prosím vás o radu.
PC: Intel Core i-5 6600K (Procesor)
NVIDIA Geforce GTX 750ti-OC (Grafika)
ASUS Z-170-Progaming (Doska)
Kingston hyper x fury - 16gb (RAM)
Mám celkovo probém s výkonom, sekajú mi hry ktoré má tento PC zvládať cez problémov na najvyššej grafike (príklad CS:GO, Far cry4.....)
Teploty nestúpajú, kontrolované cez speccy
Všetky ovladače mám aktuálne.
Príklad: V hre CS:GO som si nastavil min grafiku a mal som 299fps (mám o uzamknuté na 300) a je tam vidno menšie lagy, ale keď dám hru naplno, tak mám približne 180fps, čo tiež neni k dôvod k tomu aby mi to sekalo, ale tie lagy sú dosť veľké až tak že hra neni hratelná.
Takisto na Far cry 4 Musel som to hrať na minimálnej grafike aby mi to nesekalo.
Ak treba viac info tak napíšte čo konkrétne.
Vopred ďakujem aspoň za snahu, ak sa nikomu nepodarí zistiť problém.

Systém neni originál, ale momentálne pracuje na príkaze slmgr -rearm v cmd, čiže ako keby bol originál. Hore je napísané že sú aktualizované.
Far cry 4 ma v odporúčaných GTX 680, čiže podľa mňa by mi to malo stíhať na full grafike ale nestíha.. Sisi istí že je problémom slabá grafika?

Čiže ak tomu správne, som prijebaný ako taška a kúpil som si na piču kartu? :D Ale teraz bez srandy, ja som si myslel že to ide podľa číselného poradia, vačšie číslo = novšia (rýchlejšia)
Neskúsenosť, darmo. :D
Takže ste si na 100% istí že mám strašne slabú grafiku oproti ostatným komponentom?

Grafická karta v herním počítači tvoří největší část pořizovací ceny, obvykle kolem třetiny, klidně až poloviny. Karta za necelé 4000 je úplný herní základ, aby šlo něco málo hrát, rozhodně ne karta na hraní nejnovějších her. Do toho počítače by krásně sedla už zmíněná GTX1060 6 GB.

Ešte ak sa smiem spýtať, našiel som video kde típek hrá FC4 so slabším PC a presne s mojou kartou. Na full nastaveniach tam nevidno žiadny náznak lagu. Píše tam v komentároch že karta nebola pretaktovaná.
Či sa jedná o fake video?
watch
VIDEO SI DAJTE NA 28:17 !
Nechcem vám naznačovať že nemáte pravdu, len sa mi to zdá divné.