Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení DOOGEE X5 PRO s počítačem

DObrý den,
potřebuji poradit, nefunguje mi propojení PC a mobilu s androidem. Konkrétně jde o model DOOGEE X5 PRO. Prostě to připojím, PC vyhodí zvuk, telefon se nabíjí. To je vše. Žádné složky, karta SD, nic. Zkoušel jsem ve správci aktualizovat ovladač, ale vyhodí to vždy ke konci chybu. Nevíte, jak to zprovoznit?

Díky

A jakou chybu to háže?
Pokud se nenainstaloval protokol MTP, můžeš zkusit následující postup:

Najeď si do ovládacích panelů, systém a zabezpečení a správa počítače.
Měl bys tam vidět otazník.
Klikni na ten otazník právý tlačítkem a vyber aktualizovat software ovladače a následně vyber
vyhledat ovladač v počítači a vybrat ovladač se seznamu. Měli by tam být tři, tak vyzkoušej.