Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB video graber

Ahoj všem.
Chci poprosit o radu. Koupila jsem USB video graber v Lidlu s tim ,že bych si do pc dala rodinná videa z videokazet. Podle brožurky a instrukcí co se objevovaly jsem to nainstalovala a připojila, program otevřela, ale když kazetu pustim a i když chci nahrávat v tom programu, tak se mi tam žádný obraz ani zvuk neukáže..záznam je modrý nebo černý obraz. Nevíte, kde dělám chybu? (k tv jsem to nepropojovala, soudila jsem, že jde o přenos z videa do pc, jinak možnosti připojení jsem zkusila asi všechny co mi přišly že jsou možné). Nápověda je v Aj, takže jsem ztracená..

Ještě mě napadlo, že v požadavcích píšou win.media player 9 .. no, že ho tu mám jsem našla, ale jestli 9 nebo jinou verzi, to se mi nepovedlo zjistit (jsem prostě antitalent asi)
..mohlo by to být tim, že mám verzi jinou?

tak se mi tam žádný obraz ani zvuk neukáže..záznam je modrý nebo černý obraz

mas to vobec spravne zapojene a v nastaveniach nahravacieho programu zvoleny prislusny vstup?
pretoze inac to nema preco len tak neukazovat ziaden obraz.
dalsia moznost je, ze je to vadne, predsalen je to lacak z lidla.

No, o tom jsem se v některých těch diskusích dočetla, ale měla jsem to šedivý a nešlo s tim nic dělat..to PAL tam myslim nebylo (jestli si to nepletu, teď zrovna to nemůžu zkoušet znovu).. Co by mohlo ovlivnit to, že mi to nejde měnit? V těch diskusích o tom sice už někdo psal, ale odpověď jsem tam na to neviděla..

Zkoušela jsem všechny možnosti..tedy aspoň myslim, že všechny.. Jestli je skart takový to široký (někdy se mi ty názvy pletou :D ), tak mám na videu vzadu dvě díry, zkoušela jsem obě, pak jsem zkoušela přímo přes ty barevný konce buď jen žlutý, který je napsaný v tom návodu a nebo všechny, to svideo si teď nejsem jistá, jestli jsem zkusila .. výsledky byly podobný..buď obraz jen modrý nebo jen černý, akorát když byl černý, tak při spuštění a zastavení nahrávání se tam objevilo něco v takové žlutozelené barvě, co by mohlo připomínat hooodně rozmazaný obraz..ale to jen asi na vteřinu (kazeta nebyla uplně na začátku, takže to nebylo jen tim, že by byl ještě začátek pásky bez záznamu). To zachycení jsem dala a našlo mi to tv analog. signál (nebo takového něco tam je), web kameru, mikrofon a pak myslim digitální kameru, ale u té mi to psalo nějakou chybu myslim, ostatní byly zašedlý, nešlo na ně klikat, přímo videorekorder tam neni.
No a jestli jsem se při některém připojení nezapomněla podívat, tak to bylo šedivé vždycky.

Každopádně, jen co budu mít na to čas, zkusim to znovu a budu dávat pozor na všechno tady zmíněné a uvidim. Děkuji zatim za rady :)

a) Na videu musíš hlavně použít VÝSTUP (OUT), ať už SCART nebo CINCH. S-Video mají jen drahé SVHS rekordéry. Pokud použiješ redukci SCART/CINCH, musí být přepnutá na OUT.

b) V popisu je PAL, to by mělo být v pořádku. Program bohužel neznám, takže neporadím s nastavením. Ve správci zařízení je to všechno správně nainstalované? Možná se to "objevuje" právě jako digitální kamera, takže jakou chybu ???